+372 55999060

Info[@]happycraft.eu

Click

Ostuinfo

E-poes olevad hinnad on eurodes. Kauba hinnale lisandub transporditasu, mis märgitakse arvele. Kauba eest tuleb tasuda tellimuslehel antud Creative Minds OÜ pangakontole.Tellimus pakitakse peale arve tasumist kolme tööpäeva jooksul. Kauba toimetab Ostjani Eesti Post AS või SmartPOST OÜ. Tellimusi väljastatakse tööpäeviti.

Postitamine

Eesti post:

Post24 - (vajalik täpne telefoninumber sõnumi saatmiseks) Tellimuse lisainformatsiooni lahtrisse (4.samm) märkige kaubanduskeskus kuhu pakki soovite. (hind 2.49 €)

Abroad - Kui soovite postitust saada välismaale, palume valida postikulu lahter: Abroad. Sellisel juhul postitamise arve väljastatkse eraldi meilile sõltuvalt teie asukoha riigist. Kauba postitakse ainult siis, kui kõik arved on tasutud.

Itella:

Smart Post - (vajalik täpne telefoninumber sõnumi saatmiseks) Tellimuse lisainformatsiooni lahtrisse märkige kaubanduskeskus kuhu pakki soovite.  (hind 2.49 €)

Tasumine

Ostetud kauba eest palume tellimuse summa kanda Creative Minds OÜ pangakоntodele:

SWEDBANK EE742200221052759638

SEB EE501010220196133224

Pakk postitatakse teele peale arve tasumist, kolme tööpäeva jooksul. Pikema maksetähtaja puhul palun teada anda, millal oleks võimalik arve tasuda. Kui tellimusel olev nimi erineb pangaülekandel olevast nimest, siis märkige maksekorralduse selgituse väljale tellimusel esitatud nimi.

Tellimusest taganemine.

Ostjal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust ilma põhjenduseta 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest Ostjale. Lepingust taganemiseks peab Ostja tegema Müüjale e-maili teel vastavasisulise kirjaliku avalduse ning tagastama seejärel Müüjale tellitud kauba. Klient kannab toote või toodete tagastamisega seotud kohaletoimetamise kulud kuni 10 EUR ulatuses, välja arvatud juhul, kui üleantud asi ei vasta tellitule (vale voi defektne toode).

Tagastatav kaup ei tohi olla rikutud ning kaup peab olema originaalpakendis. Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Ostjal hüvitada asja väärtuse vähenemine.

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Müüja vastava kauba varud on ammendunud. Sama kehtib ka juhul, kui tellimuse on esitanud isik, kellel käesoleva lepingu kohaselt pole selleks õigust.

Creative Minds OÜ vastutab toodete lepingutingimustele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul arvates toodete üleandmisest Tellijale.

Creative Minds OÜ ei vastuta:

  • Tellija süül toote halvenemise/kahjustumise eest;
  • puuduste eest, mis on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise tagajärjel;
  • toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

Toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduste avastamisel saadab Tellija vastava teate hiljemalt 2 kuu jooksul arvates toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduse avastamisest Creative Minds OÜ elektronposti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistab kontakttelefonil +372 55 999 060. Nimetatud tähtaja mõjuva põhjuseta järgimata jätmise korral kaotab Tellija õiguse tugineda toote nõuetele mittevastavusele.

Tagastamisteates tuleb märkida:

  • Tellija nimi ja kontaktandmed
  • kaebuse esitamise kuupäev
  • kauba puudus
  • Creative Minds OÜ-le esitatav nõue
  • lisada toote ostuarve.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Tellijal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Creative Minds OÜ kulul.

Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Tellija poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest, kuid mitte varem kui Creative Minds OÜ on tagastatud toote kätte saanud.